اخذ پذیرش تحصیلی

بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی به عنوان یهترین سایت فارسی با قابلیت جستجوی موقعیت ها و بورسیه های تحصیلی، این افتخار را داشته است تا بورسیه، فاند، گرنت، اسکالرشیپ برای تمامی مقاطع تحصیلی در کشورهای مختلف را به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران خود قرار دهد تا هموطنان عزیز شانس ادامه تحصیل به همراه بورسیه را داشته باشند.

همچنین در طی این سال ها بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی با کادر حرفه ای خود که تماما از فارغ التحصیلان دانشگاه های اروپایی هستند و با فرایند اپلای آشنایی کامل دارند، اقدام به اخذ-پذیرش-تحصیلی و اعزام دانشجو به خارج از ایران برای مقاطع مختلف نموده است.

در صورتی که علاقه مند به اخذ-پذیرش-تحصیلی در دوره های زبان، مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، و یا دکترا هستید، فرم انتهای این صفحه را تکمیل کنید تا کارشناسان ما پس از بررسی اولیه با شما تماس بگیرند.

پذیرش دوره زبان انگلیسی و سایر زبان ها

گرفتن مدرک زبان در ایران برای خیلی از متقاضیان ادامه تحصیل در خارج از ایران، یکی از اصلی ترین دغدغه ها در پروسه پذیرش است.

نداشتن انگیزه کافی و مطمئن نبودن از آینده تحصیلی و عدم تضمین در گرفتن پذیرش بعد از اخذ مدرک زبان در ایران، از دلایل عدم تمایل متقاضیان برای آماده سازی و شرکت در آزمون زبان و دریافت مدرک می باشد.

روشی که چند سالیست مورد توجه هموطنان قرار گرفته، شرکت در دوره های زبان انگلیسی و یا سایر زبان ها در کشورهای مختلف می باشد. این دوره ها به منظور آماده سازی دانشجو برای ورود به دانشگاه ها و ادامه تحصیل می باشد. مزیت این دوره ها تسهیل ورود به کشور مقصد، جلوگیری از اتلاف وقت جهت شرکت در کلاس های زبان در ایران، و استفاده از موقعیت هایی بعد از پذیرش، نظیر فرصت های تحصیلی، کاری، ازدواج و… می باشد.

اخذ-پذیرش-تحصیلی
اخذ-پذیرش-تحصیلی

بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی این افتخار را دارد تا با هماهنگی های انجام شده اقدام به اخذ پذیرش دوره زبان انگلیسی از دانشگاه های معتبر نماید. 

دوره های زبان این امکان را به متقاضی می دهد تا زمان کافی برای یادگیری آن زبان و همچنین فراهم نمودن شرایط بعد از پذیرش، اعم از پیدا کردن کار، ادامه تحصیل، و غیره را داشته باشد. این دوره برای متقاضیانی که قصد کار و یا ادامه تحصیل را دارند بسیار مناسب می باشد. در صورتی که علاقه مند به اخذ پذیرش در دوره های زبان هستید، با مشاورین ما تماس بگیرید.

پذیرش کالج، لیسانس، فوق لیسانس و دکترا

پروسه اپلای و اخذ پذیرش تحصیلی، پروسه ای زمانبری بوده و نیازمند داشتن اطلاعات کافی در این زمینه می باشد.

همچنین اخذ پذیرش تحصیلی کاری دشوار و رقابتی بوده و مستلزم دانستن نحوه ارتباط با دانشگاه ها و یا اساتید، نگارش رزومه قوی، تهیه پروپوزال مناسب و… می باشد.

این امکان برای کاربران فراهم شده تا پروسه اپلای برای مقاطع مختلف تحصیلی از صفر تا صد توسط کارشناسان حرفه ای بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی صورت گیرد.

برای بررسی شرایط اولیه شما و جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و شرح مراحل بعدی، با بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی تماس بگیرید .

از ابتدا تا انتهای مسیر با شما خواهیم بود. آینده را با بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی آغاز کنید!

بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی

اخذ-پذیرش-تحصیلی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *