سریع ترین راه مهاجرت به کانادا

سریع-ترین-راه-مهاجرت-به-کانادا چیست؟

سیستم و برنامه رتبه بندی اکسپرس اینتری (Comprehensive Ranking System-CRS) سریع ترین راه اخذ اقامت دائم کانادا می باشد که به افراد کمک می کند از طریق تخصص کاری، اقامت کشور کانادا را بدست آورند.

در واقع این سیستم زیر نظر دولت فدرال و بعضی از سیستم های مهاجرتی استانی، به عنوان سریع ترین راه مهاجرت به کانادا معرفی شده است.

در این برنامه براساس ویژگی هایی چون سن، تحصیلات، مدرک زبان و سابقه کاری به افراد امتیاز می دهند (مجموعا ۱۲۰۰ امتیاز). در صورت برخوداری از امتیاز و شرایط لازم، متقاضیان می توانند پس از تشکیل پروفایل خود، در دوره های از پیش انتخاب شده برای امتیازبندی CRS Point، در مدت زمان ۱۵ دقیقه، به رقابت بپردازند و در صورت کسب امتیاز بالا، برای متقاضیان دعوت نامه ارسال می شود.

آیا مهاجرت به کانادا بدون وکیل ممکن است؟

بله، بدون وکیل هم می توان برای مهاجرت به کانادا اقدام کرد. کافی است به وبسایت اداره مهاجرت کانادا مراجعه کنید و تمام مراحلی که باید انجام شود را به دقت مطالعه کنید و مدارک مورد نیاز را آماده کنید. تمام اطلاعاتی که نیاز دارید به همراه توضیحات تمام روش های مهاجرتی در این وبسایت در دسترس است.

اما اگر بخواهید مراحل کار را سریع تر و با ریسک کمتر انجام دهید، توصیه می کنیم به وکیل مهاجرت مراجعه کنید زیرا وکیل و مشاور مهاجرت به قوانین و مقررات و روال کار آشنایی بیشتری دارند و راه را برای شما هموار می کنند.

شرایط لازم برای مهاجرت کانادا چیست؟

مهاجرت به کانادا بر اساس نوع ویزا و روش های انتخابی هر فرد متفاوت می باشد اما با این وجود، توجه به برخی از شرایط برای تمامی برنامه های مهاجرتی الزامی است.

برای اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت ، بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی مراجعه نمایید.

سریع-ترین-راه-مهاجرت-به-کانادا
سریع-ترین-راه-مهاجرت-به-کانادا
  • ارائه مدارک تحصیلی
  • برخورداری از مهارت و مدرک زبان
  • ارائه گواهی پزشکی و سوء پیشینه (فرد برای مهاجرت، باید در سلامت کامل جسمی و روحی باشد.)
  • ارائه مدارک لازم و اطلاعات شخصی
  • ارائه برنامه مهاجرتی

اگر مهاجرت به کانادا را برای ترسیم آینده ای روشن برای خود و فرزندانتان در نظر دارید و به دنبال راهی مطمئن و سریع برای دریافت اقامت دائم کانادا هستید، بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی تشکیل شده از تیمی متخصص، شما را در یافتن بهترین شرایط مهاجرت به کانادا یاری می نماید.

مشاوران ما در تمام مراحل مهاجرت کانادا در کنار شما عزیزان خواهند بود.

هم اکنون با مشاوران ما تماس بگیرید.

بنیاد مهاجرتی دکتر سعید محمدی

سریع-ترین-راه-مهاجرت-به-کانادا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *